• Experienced
 • Reliable
 • Innovative
 • Efektivita
 • Zkušený​

  Zkušený

  Oslava 100 let společnosti Donaldson je významným mezníkem. Donaldson patří do elitní skupiny podniků, které po celé století procházely úspěchy i nezdary. Její dnešní úspěch umožnili zákazníci, zaměstnanci a všichni akcionáři po celém světě.

 • Spolehlivost​

  Spolehlivost

  Svým zákazníkům poskytujeme jedinečné aplikační know how a odborné zkušenosti z oblasti filtrace na nejvyšší úrovni napříč všemi průmyslovými odvětvími a to díky našim odborníkům a aplikačním inženýrům.

 • Inovace

  Inovace

  Na trhu jsme technologickou jedničkou v oblasti filtrace prachu, odlučování dýmu, výparů a olejových mlh. Při spolupráci s našimi zákazníky sledujeme náš cíl poskytovat individuální řešení šitá na míru v podobě aplikace nejmodernější technologie. Jak naléhavé, tak i plánované potřeby a požadavky splňuje napříč celou Evropou naše servisní síť kvalifikovaných odborníků.

 • Efektivita

  Efektivita

  Naše produkty jsou výsledkem vývoje orientovaného na zdokonalování eficience, úspory energie, zaručení vysokého stupně kvality našich produktů a zdokonalování výrobních procesů našich zákazníků. Ochranu našich zákazníků, jakož i ochranu životního prostředí vnímáme jako velký závazek vůči realizaci dlouhodobě udržitelného rozvoje.

PRODUKTY

Součástí našeho portfolia je široká škála prachových filtrů a systémů na odlučování olejových mlhy do nesčetných výrobních aplikací.

zobrazit všechny prachové filtry

APLIKACE V PRŮMYSLU

Naše široké zkušenosti v oblasti aplikace našich systémů do výroby rozmanitých průmyslových odvětví jsou vysokým přínosem pro všechny zákazníky.

zobrazit všechna odvětví

NÁHRADNÍ DÍKY A SLUŽBY

Poskytování servisních služeb po celou dobu životnosti všech našich produktů jsou u nás samozřejmostí. Týká se to systémů značek Torit® DCE® a dalších známých značek.

zobrazit všechny náhradní filtry
Nový odlučovač prachu Downflo Evolution
Novinky12.12.2016

Nový odlučovač prachu Downflo Evolution

Více
Rozšíření nabídky filtračních elementů
Novinky08.09.2015

Rozšíření nabídky filtračních elementů

Donaldson získal rozhodující podíl ve společnosti IFIL USA, www.ifilusa.com, - soukromě vlastněném výrobci skládaných elementů pro průmyslové filtrační jednotky.

Více
Donaldson: Vyšší filtrační výkon a nižší provozní náklady v oblasti filtrace prachu
Tiskové zprávy26.03.2014

Donaldson: Vyšší filtrační výkon a nižší provozní náklady v oblasti filtrace prachu

Výrobce Donaldson je jedničkou v oblasti aplikované filtrační technologie. V oblasti výzkumu a vývoje filtračních médií v oblasti technologie filtrace prachu, se dopracoval k pozoruhodným výsledkům, které jsou nyní také obsahem internetových stránek DonaldsonToritDCE.com. Součástí internetových stránek je softwarová aplikace pro kalkulaci úspor nákladů v eurech po zadání individuálních provozních parametrech.

Více
Industrial Processing, Utrecht, Netherlands

September 30th – October 3rd
Visit us at MACHEVO-PAVILION nr. C052

Join us at the Industrial Processing fair in Utrecht. Industrial Processing is the largest trade show for the liquid and solid process industry in the Benelux.

Více
Visit us at the trade fair POWTECH2014 30 Sept - 2 Oct 2014 in Nuremberg, Germany

Visit us at the trade fair POWTECH2014
30 Sept - 2 Oct 2014 in Nuremberg, Germany

POWTECH is the world’s undisputed number one for powder, granule and bulk solids technologies.

Více
Miningworld, Uzbekistan

21-23rd October 2014
Visit us at PAVILION 1 nr. B86

Join us at the Mining world fair in Uzbekistan. The 9th International MiningWorld Uzbekistan 2014 exhibition is a place where mining industry specialists from different countries can meet industrial specialists from Uzbekistan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Tadzhikistan, Turkmenistan and other neighbouring countries.

Více

KONTAKTY

Donaldson Filtration CR - koncern s.r.o.

Konevova 139
CZ–130 83 Praha 3
Ceská republika

IAF-cz@donaldson.com

+420 2 67 108 242

Kontaktní formulář